Welcome
Login / Register

arcyciekawy film o pszczołach bez chemii (!) - 24.04.2019

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Added by Admin in Beekeeping from a to z
22 Views

Description

Z niezrozumiałych mi względów dostałem odzew od niektórych z widzów, że ponoć się "biczuję" nazywając to, co nagrywam, nudziarstwem. No cóż... wydawało mi się, że daleko mi do "biczowania", ale mimo wszystko tym razem, dla odmiany, postanowiłem nagrać film "arcyciekawy", a kto wie, może nawet "arcyinteresujący". Więc obecnie - w przeciwieństwie do wcześniejszych filmów - proszę zapiąć pasy, ubrać trójwymiarowe okulary (to podobno po krakowsku, bo w innych regionach okulary się wkłada, a ubiera co najwyżej choinkę) i przygotować sporą porcję popcornu, a tych, którzy łatwo się wzruszają proszę o przygotowanie sterty chusteczek. Będzie się działo! Będą dynamiczne ujęcia, wspaniałe dialogi i genialny przekaz. Gorąco polecam!

Zapraszam na kanał Bractwa Pszczelego, gdzie znalazł się film wyjaśniający te tajemnicze słomiane zatwory: https://www.youtube.com/watch?v=XBbkoyG-Bg4&t=14s

Zapraszam też na stronę Bractwa Pszczelego oraz mój blog, gdzie można przeczytać tekst o pracy i badaniach Torbena Schiffera:
http://bractwopszczele.pl/artykuly.html
http://pantruten.blogspot.com/2019/04/o-zaleszczotku-ksiazkowym-i-nie-tylko.html

już niedługo kolejna część wspomnianego tekstu na podanych powyżej kanałach.

Zapraszam.

Post your comment

Comments

Be the first to comment
RSS